Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

• Рейтинг 2,97/5,0

Перегляди: 2030
Усього відгуків: 325
Опис діяльності:
Крупнейший украинский производитель кондитерских изделий. Около 25% всех отечественных сладостей выпускается на фабриках предприятия – Киевской , Винницкой, Мариупольской и Кременчугской области 💘
Автор(-ка): Анон (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Позитивні сторони компанії

Зарплата, колектив, лікарняні оплачувані, 100%підеш у відпустку два рази на рік (правда не тоді коли захочеш)

Негативні сторони компанії

Все окрім вищезазначеного; постійні перероботки, не так відповів -кеп, сказав шось колезі і це побачив керуючий -кеп, не так подивився -кеп,не дай Боже втомився працювати з 7.00 до 22.00 -кеп, колір манікюру не той -кеп, забув пакетик запропонувати якщо беруть два батончика - кеп, хтось шось украв - ділиться між всіма на зміні, десь по 300 грн в міс; в кінці кварталу ще пиши пояснювальну а чого ж у нас так багато крадуть. офіс теж чудить, кажуть шо не вистачає 1,5 кг якихось горіхів -оплачуйте, мол це ми не так пробили, не ту назву горіхів, а де тоді пересорт?

а ще лізь після закриття мий тумби, лампи, полички, ти і продавець, і прибиральниця, і касир, і охоронець, і вантажник (тяжесті такі шо постійно живіт тягне)

навіть якщо ти не винен, в пояснювальній все одно напишеш шо признаєш свою вину і більше так не будеш, бо іншу пояснювальну вони не приймуть, правда їм не потрібна

і моє улюблене - приходити на нікому непотрібні збори на 6.00 В СВІЙ ВИХІДНИЙ, або лишатися на переоблік після закриття до 22.30 і байдуже що завтра на роботу на 7.00, а також графік який міняється без попередження і робиться сьогодні на завтра. Відчуття шо робота це найголовніше шо в нас є, і своїх планів нема.

Ці агресивні продажі - л@йно, яке відлякує людей, люди і самі розберуться вафлю з шоколадом чи з горіхом вони хочуть, але якщо не задрачувать, не підходити до людей -кеп ;) і викидати кілограмами на списання свіжі тістечка -дурня, як мінімум коли в країні війна і люди на сході і півдні в бойових діях мріють про нормальну їжу, а не консерву

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 4/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
  • Рейтинг 4/5