Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Перегляди: 482
Усього відгуків: 65
Опис діяльності:
обмен валют
Автор(-ка): Евеліна Брошкіна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Касир
Дата початку роботи: Квітень 2023 г.
Дата звільнення: Червень 2023 г.
Стартова зарплата: $5554
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1

Позитивні сторони компанії

Немає

Негативні сторони компанії

Співбесіда.Ії немає,дивляться ваші документи,іпро освіту і т.д і відразу підписання купи документів на оформлення!та звільнення БЕЗ ДАТИ!До того все це відбувається в офісі іншої компаніі з реєстрацією на івана франка 20/1 фірми ЛЕць та партнери.????!!!!Про що я. дізналась почитавши відгуки і провівши своє розслідування.Де відділ кадрів ви не знаєте.У вас забирають трудову книжку без підпису в журналі їх обліку-з 2021 року все в електронному вигляді і не віддавати ії роботодавцю маєте повне законне право.Але ж користуються незнанням законодавства і забирають трудову щоб тримати вас в узді як то кажуть.І Лець тому там і сидить.Краще б позбвляти таких ліцензій и штрафувати що грабують людей заробляючи на курсі та маржі щей на недосвідченості касирів.Бо беруть без досвіду,кажуть навчать та вам і половини не розкажуть про махінації що проводяться в реальності коли будете стажуватись.
Робоче місце.1,5 кв.метри,без вентиляції з неробочою оргтехнікою та приладом для запису з камер цілодобово який гуде як метро що навіть не чутно людей.Влітку спека в приміщенні і відсутність повітря,взимку холод-в моєиу було так.
Ми домовились працювати де мені було зручно до дому..Мене без досвіду роботи,стажування година вранці година ввечері-посадили на точку де великий потік людей,де вийти не встигаєш навіть у туалет,а компанія ще свої розпорядки дає-без обіду,вийти не більше ніж 15 хвилин в годину,,запізнення на роботу або вихід з неї на 5 хв раніше-за все штраф-про що замовчують коли приймають на роботу.Звільняють коли хочуть і в будь який спосіб-тому і беруть без досвіду.Я вже не працюю та до сих пір не отримала ні трудову ні розрахунок.
Лець олена,Гура наталія,христина-ірина,шеф вадим станіславович-компанія шахраїв які до сих пір не повернули ні моєї зарплатні ні трудової книжки
Застерігаю кожного хто буде вагатись щодо роботи-читайте спочатку відгуки і дивіться дані в реєстрах по вашому потенційному роботодавцю.У період війни ці люди грабують і своїх працівників і клієнтів,виставляючи знижений курс і маржа між купівлею і продажем аж зашкалює,куди дивиться Нацбанк незнаю.Краще б ті гроші пішли на ЗСУ
Коли їм треба зробити підміну вас таким ангельским голосом просять вийти на роботу,та коли ви щось зробили не так або закрили відділення бо не йшла каса і ви рахували і рахували і рахували-звільнення без попередження без допуску навіть забрати свої речі і т..д.Я звернулась в управління держпраці та викликала поліцію щоб зафіксувати дані про те що я вже не працюю щоб мене не звільнили за прогули або іще з якоїсь причини ,бо там же сидить адвокат фірми октава фінанс олена яка трудове право в універі 15 років викладала.Тому як намахати недосвідчених людей вони в курсі.Та я вірю в закон бумеранга та вищі сили,які розберуться і без мене і заберуть більше в сто разів у них за те,що українці так поступають з українцями під час війни.Хоча може вони якісь колаборанти хто їх знає,я не знаю.
Отож октава фінанс,транзит траст,константа,леар чи луар чи лаур чи будь іще хто інший знайте що то все одна і та сама шарашка ділків які зароблять на вас ще й гроші, чи вашій некомпетентності замість того щоб просто і спокійно звільнити.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії