Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Перегляди: 309
Усього відгуків: 473
Опис діяльності:
Транспортні перевезення по Україні
Автор(-ка): Олександр (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Позитивні сторони компанії

Немає

Негативні сторони компанії

Подумайте тричі перш ніж користуватися цим сайтом, ось чим може закінчитися користування безпечною ОЛХ доставкою, а потім юристам доводиться судитися з ними, наш лист до ОЛХ - До вас .................., телефон - ..............., з приводу незаконних (злочинних) дій керівництва сайту ОЛХ, а саме не повернення коштів на суму 1046.20 грн, сплачених мною 09.06.2023 року на сайті ОЛХ з приводу ОЛХ доставлення - номер відправлення 0 5043 4941 2193, Номер заказу: 1052928666. Через те, що відправник не відправив товар у визначений час, а за цей час мною була замінена банківська картка на іншу, тому що у попередньої закінчився термін дії, тому гроші не повернулися автоматично. Після звернення до оператора компанії ОЛХ мені повідомили, що я повинен звертатися до банку який є їх партнером ОЛХ, до якого я не маю ні якого відношенні та з яким у мене не було підписано ні угоди, ні договору і тим більше я не хочу з ним мати ні яких справ. Сьогодні ми звернулися з заявою до правоохоронних органів з приводу незаконних (злочинних) дій керівництва сайту ОЛХ, та відмову повернути мої кошти, які були сплачені на сайті ОЛХ і ні на які другі сайти їх партнерів я не заходив і не сплачував на їх сайтах кошти.
Тому просимо надати відповідь на це звернення для можливості подальшого оскарження дій керівництва ОЛХ та складання позову після отримання відповіді від правоохоронних органів.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії