Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Перегляди: 240
Усього відгуків: 69
Опис діяльності:
фармдистрибутор
Автор(-ка): Влад (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Водій
Дата початку роботи: 2012 г.
Дата звільнення: 2012 г.
Корисність відгуку: 7 - 1 = +6
Всього коментарів: 8

Позитивні сторони компанії

Компанія потужна

Негативні сторони компанії

В основному тут висказуються офіси , але хочу відкрити очі і водіям які надумають зв,язати своє життя з Альбою.
Я мав честь пропрацювати 5 днів . Заміняв водія по Волині поки він робив кап ремонт двигуна. Перше що мене насмішило що вони їздять по 2 гривні за км. Така ціна була коли солярка вартувала 5-6 гр. і кілометраж не меньше400км..Я погодився на 2,50гр. Тому сам водій доплачував зі свого кармана 150 гр. кожен день хоча і їздив і совав ті гробікі сам. Дивують такі люди які не вміють рахувати СВОЇ гроші.Він казав що перераховують 10000гр. Я на перевезеннях вже 25 років тому як мудріший розповів йому на скільки він нерозумний. З 10 тис. зразу 5 тис. на солярку. І дальше пішло-поїхало....Налог,пенсійний,страховка,техогляд,заміна масла,покришки..... А про ремонт після доріг по його маршруту Я взагалі мовчу.Танкодром якийсь.От і порахував йому.Вийшло що працює він за 2600гр. Це не враховуючи незапланованих ремонтів. А по тих дорогах вони бувають часто. І плюс штрафи на фірмі..Отже пропрацювавши пару років ви буксируєте свій вгроблений до ужаса автомобіль на металолом і залишаєтесь без машини і без роботи. Варіант :Підзбирати грошей, продати старий бус і купити новіший- не реальний з такою зарплатою.
І по самій роботі.....Підйом в 4-5.Дальше перегрузка. Можна зняти другу частину "Как закалялась сталь". Ніч. Іде гарний дощ. Під відкритим небом чотири " клієнта тубдиспансера", мокрі і сині, бігають з ящиками.Грузчика нема. І так півтори години. А дальше вісім годин як галопом по європі. Мозги закипають.
І саме цікаве - немає підміни. Зразу забудьте слово ВІДПУСТКА. Також забудьте про такі "приємності " як повалятися пару днів з грипом , переломом , видаленим апендиксом і т.д. Хіба що надаси справку що ти помер.
От такі пирожки з котятами. Я тільки і погодився поїздити за 2,50( в Луцьку за таку роботу до3 гр. і тільки баранку крутити) тому що думав і сам пристроїтись до Альби.Але за тиждень я зрозумів що ідіот в мені давно помер.
Так що ,мужики, поважайте свою роботу і рахуйте свої гроші!

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 5/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії