Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Перегляди: 124
Усього відгуків: 7
Опис діяльності:
производитель молочной продукции
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Позитивні сторони компанії

Відсутні.

Негативні сторони компанії

Тим хто виявить бажання працювати в цьому гадюжнику під назвою “ЖЛК Україна”, треба забути про саме поняття заробітної плати. Ви практично не будете її бачити. Кожного дня Вас будуть годувати тільки обіцянками. Але це стосуватиметься не всіх, кодло в складі головного бухгалтера, головного інженера, керівника з автотранспорту, керівника диспетчерської, керівника складу будуть отримувати все вчасно і в повному обсязі. Керує підприємством повна нездара, з величезними амбіціями, тому в байки про кращі часи не варто вірити. Ще хочеться додати стосовно продукції цього підприємства. Морозиво (Frigo, Віта тощо) абсолютно не годиться в споживання, воно виготовлено в антисанітарійних умовах без дотримання жодних державних стандартів. Споживання такої продукції може зашкодити Вашому здоров’ю. Категорично не рекомендую йти працювати на це підприємство, навіть за скрутної фінансової ситуації, бо це марна трата часу без надії на отримання заробітної плати.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії