Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Відгук про роботодавця «Smartsolutions - рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах» Добавлен: 03.10.22 12:54

Основна назва: Smartsolutions - рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах
Інші назви: SMARTSOLUTIONS, ТОВ ПРАВОВА ГРУПА СМАРТСОЛЮШНЗ
  • Рейтинг 4,70/5,0

Перегляди: 177
Усього відгуків: 3
Опис діяльності:
Компанія Smartsolutions – рішення в стилі smart у сферах: - Супровід ІТ проектів; - Захист активів і бізнесу; - Боротьба з піратством; - Створення і структурування бізнесу; - Податкове декларування; - Е-декларування та спори з НАЗК; - Бухгалтерський та податковий облік; - Оподаткування та податкові спори; - Правова допомога іноземцям в Україні; - Нерухомість; - Довірче управління активами в інтересах бенефіціара - та ін.
Автор(-ка): Поліна Лапухина (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Помощник юриста
Дата співбесіди: Травень 2022 г.

Позитивні сторони компанії

Очень современный офис и приятные сотрудники. Была на собеседовании на вакансию "Помощник юриста". Подошла им как кандидат, но к сожалению у меня сменились планы по времени и за учебы я не смогла бы уделять время для работы, пришлось отказаться. Сказали, что будут рады видеть меня в своей команде, как только закончу обучение.

Негативні сторони компанії

не увидела