Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Перегляди: 429
Усього відгуків: 46
Опис діяльності:
Классическая женская одежда
Автор(-ка): Наталі Наталі (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Продавец-консультант
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1

Позитивні сторони компанії

Таке...

Негативні сторони компанії

1) При співбесіді тобі повідомляють, що зп буде складатися зі ставки та відсотків від проджу (відсотки 1% НА КОЖНОГО).
Коли ти пройшов випробування (стажерами був виконаний місячний план магазину❕) ніхто не дав премію, не припинив випробування, але говорили, коли добре себе покажешь, то строк може скоротитися. Виплатили тільки сумму фінансовану за випробувальний термін.
Минув місяць, почався настуний, нам кажуть, що ми підходимо і вже працюємо цей місяць- надходить лист на почту від керівництва про зміну мотивації ❕❕❕ тепер, мов би буде нараховуватись зп по іншому. На хвилину- за умовами, що домовлялися, ми не пропрацювали ні одного місяця ще навіть. Виявляється, зміна мотивації не на користь нам, хоч ми виконали план і все їде добре в магазині з торгівлею. Нам розділили той 1 %від продажу на всіх)) НЕ КОЖНОМУ тепер, а НА ВСІХ ❕ Невелика різниця, так!?))
-"Ми ж казали, що мотивація буде мінятися. А хто ж казав, що в кращу сторону!?" - А хто ж міг подумати, що при відмінній роботі працівників та виконання плану мотивація може ставати гірше!?!?!?!
2) Коли проходиш випробувальний термін, до речі, не визначений❕ (говорять, це буде або 2 тижні, або місяць) і тобі повідомляють: - якщо по закінченні терміну ти йдеш, бо тобі не сподобалось, то тобі нічого не оплачують(за весь місяць), а якщо з волі керівництва магазину, то тобі виплачують за кожен день (12 годинний) по 300грн (в той час, коли працівник там отримує близько 1000грн за цей же день)❕
3) Обслуговування інет-магазину:
(Говорять на початку, що тобі дають 20грн за 1замовлення, але вийшло так, що за місяць виходила сумма близько 600-800грн, які діляться на 4 співробітниць(( ).
Пакуємо посилки і відправляємо через НП замовлення з інтернет-магазину (а це - відпарити той товар при надходженні ще, скласти, записати, роздрукувати..., якщо помилитися з артикулом, відправити не ту річ -оплачуєш сам доставку.
У дні шалених розпродажей, коли потік людей в магазині величезний, інет-магазин надсилає по 20-30 замовлень, речі, які входять у замовлення блокуються автоматично і ти вже не зможеш продати ту річ, яку, наприклад, в тебе міряє людина зараз. Тобто, не можна відкласти роботу по інет-магазину в цей день до вечора, тому, що терміново треба їх відправляти. Все одночасно-робота з людьми і з комп'ютером.
4) І так, прийшов довгоочікуваний день, коли тобі кажуть, що тебе оформлюють офіційно (з березня по вересень працюєш без оформлення). Але, тут знов намахують....- тобі в кінці місяця просто НЕДОДАЮТЬ 1200грн. -" Ми ж за тебе платимо податок, от і з тебе тепер зніматимемо". ЯК ВАМ ТАКЕ!?(((( Цього не говорили, тоді, у квітні, коли була співбесіда❕❕❕
5) Далі, шок наступний:
Вже коли тебе взяли, все познімали, що можна, - об'являють, що в тебе буде одяг-форма, за яку двічі на рік ти маєш сплатити по 1200грн. (Це зі знижкою вже!))
Прибираємо самі в магазині, до речі. Пришиваємо гудзики, перемо речі, які забруднили клієнти.
Так, тобі, майже вчасно, платять зарплату, але з якими намахуваннями((.
Знаєте, працювала багато де, але так, як ЦІ ОДЕССИТИ ще не обманювали.
Я одна з 4-ох дівчат запитала у директора про перший обман, коли змінили мотивацію, чого так. Мені відповіли, що всіх все влаштовує, а я одна.... Тобто зробили з мене дуру). Дівчата промовчали, з'їли це, мене не підтримали, якщо б підтримали, то можливо, переглянули би нам умови. Через моє НЕМОВЧАННЯ змінилось ставлення до мене і пішло до того, що я звільнилась сама. Я не все тут виклала, бо багато не згадаєш)). Я знайшла раніше, відгук від однієї людини, яка працювала тут також негативний, але не повірила тоді, але тепер повністю розумію ту людину і пишу, щоб хто туди піде працювати це знали, мені б було корисно це. :)
ДОРЕЧІ, ВСЯ ВНУТРІШНЯ ДОКУМЕНТАЦІЯ РОСІЙСЬКОЇ МОВОЮ, КАЦАПЩИНА, ВСІ РОСС. ..ну то таке

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги