Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Рейтинг компанії:
  • Рейтинг 3,07/5,0

Перегляди: 2192
Усього відгуків: 55
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2020 г.

Позитивні сторони компанії

Можливість зросту кар'єрного, якщо попадеться нормальний директор

Негативні сторони компанії

Коли проходила співбесіду через скайп обіцяли зп - 7000+%, просила напрвити в офіс ближче до місця проживання, відправили на багато далі ніж просила.
Тепер саме цікаве - це праця в офісі.
Стажування - це звичайні тести на комп'ютері, коли починаєш працювати із самою системою, всі ті відео до одного місця.
Керівник це саме жахливе що було за всю працю, дозволяла собі висказувати в бік працівників свою таку "ПОТРІБНУ І ВАЖЛИВУ ДУМКУ", подаючи це все під соусом "Я ТАКОЙ КЛАССНЫЙ РАБОТНИК, У МЕНЯ ДЕСЯТЬ ЛЕТ ОПЫТА ЗА ПЛЕЧАМИ, Я САМАЯ ПИЗАДАТАЯ", хоча за весь час що я там працювала вона доводила інше, що не запитай по срм - системі, або взгальному (Я важаю краще перепитати декілька разів, ніж робити помилки і отримувати ще більше по шапці), вона кричала як не дорізана, весь час шукала привід щоб не доплатити. С такими директорами повністью розчаровуєшся в професії, мені навіть не дивлячись на заробітну плату, хотілось там працювати і розвиватися, але таке ставлення я не витримала. Витримала навіть те, що вона під приводом "Коронавірусу" знизила сама зп з 5 тисяч до 2 і ввела план продажу на місяць, який не реально в такий час зробити, поки не виконаєш план % від своїх продаж не оримаєш (для того щоб зробити план продажу в місяць, потрібно як мінімум продати 7-8 турів від 20тисяч),якщо не виконуєш план - отримуєш тільки ставку(яку вона зменшила і просто клала до кишені мої гроші, без постанов і документів від ЦО), і % мої також клала до кишені(Хай воно їй буде на ліки), брехала про офіційне працевлаштування, робочий день з 9 до 18,або з 10 до 19, тільки збираєшся додому вона спеціально шукала до чого причепитися і затримувала до 20-21 вечора. Враження про саму компанію зіпсувала саме директор який рахує що він "АХУЄНИЙ СПЕЦІАЛІСТ", хоча це далеко не так))))
Про відношення також зі сторони директорки офісу, вона дуже любила пробачте "попиздеть про личное", а я не хочу чужій, тим паче такій як вона, розповідати про своє життя і тд., що їй і не подобалось, як дізналась пізніше від колег, які їй угоджали як могли, не люблю таке. Їй просто подобалось що за нею бігали і намагалися догодити, за що і отримала упереджене ставлення.
До речі про зп і ваші проценти з продажу, ви ніколи не дізнаєтесь скільки ви повинні отримати, хіба що якщо ви не ліпші подруги з директорами вашого офісу.
Робота сама дуже цікава, добитися вершин тут можливо, якщо вам попав нормальний директор, який навчає і пояснює нормально, а не кричить як ненормальне.
Цікаво дізнаватися щось нове, навіть спілкування з клієнтами (Так є хамовиті, але куди ж в праці з людьми без цього), навіть це все не псувало настрій так як директор, Дуже шкода що саме із-за таких "ЄКСПЕРТАВ ІМЕЮЩІХ ДЄСЯТЬ ЛЄТ ЗА ПЛЕЧАМІ" багато людей розчаровуються в цій сфері, для мене особисто навіть мізерна зп не було розчаровунням, бо мені подобалось працювати в цьому, але витримати ту неадекватну не можливо вже було.
Також я особисто вважаю що холодні дзвінки потрібно прибрати, тому що єфективності в цьому 0, тільки людей дістаєш , які потім тобі настрій псують.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 2/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги