Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

• Рейтинг 2,70/5,0

Перегляди: 1050
Усього відгуків: 292
Опис діяльності:
Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)
Автор(-ка): Гость (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2020 г.

Позитивні сторони компанії

Гарні обіцянки.

Негативні сторони компанії

Доброго дня, пишу свій відгук виключно для тих людей, які шукають роботу і хочуть працювати в даному агенстві. Не витрачайте свій час, бо, те що вам пообіцяють - буде навпаки! Перші кілька днів вам будуть давати відносно легку роботу, а далі вас завалять таким об'ємом, що ви фізично не взмозі виконати його, і як наслідок - штрафи! А зарплата - то най підліше що чекає на вас. Бо ви її в кращому випадку отримаєте частково, бо більша частина буде з вас утримана. А щоб ви не звільнилися після першої з/п, вам будуть вішати лапшу, що ці гроші можливо повернути і заробити більше, якщо будете працювати більш сумлінно.Як варіант, запропонують виходити в свій вихідний, надолужити не виконану роботу і виправити "помилки" які вам обов'язково вигадають. І повірте моєму досвіду, агенство зробить все для того, аби ви працювали в борг. І на кінець, хочу звернутися до тих людей, які теж потрапили в це агенство і були ошукані як і я - не мовчіть, пишіть про них де тільки можете. Люди які шукають роботу мають право знати на кого вони працюють.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги