Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Відгук про роботодавця «ТМ "Волошкове поле"» Добавлен: 26.07.19 17:26

Основна назва: ТМ "Волошкове поле"
Інші назви: ПАТ ЮРИЯ

Перегляди: 1020
Усього відгуків: 19
Опис діяльності:
Производитель молочной продукции
Автор(-ка): Сергій (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2019 г.

Позитивні сторони компанії

е задоволені роботою є і будуть, і це факт і так скрізь. Завжди є такі люди яким щось не подобається: влітку зо сонце світить гаряче, взимку що навпаки не світить. Я і сама цим грішу періодично і з роботою так було. Там мало платять, на іншій колектив ідіотський, на третій затримуватись доводиться, на четвертій начальство самі покидьки і тд і тп. Перші місяці у Юрія-Фарм були такі самі, геть не подобалося що є випробувальний термін, і колеги якісь не такі, як хотілось би, і зарплату модно було б більше платити. Однак коли у родині трапилося горе, колеги першими прийшли на допомогу, і доплату на роботі дали, і випробувальний термін не завадив. Тоді мабуть я і зрозуміла що хто шукає недоліки знайде їх завжди, а хороше можна побачити не одразу. Зараз я ціную те що працюю в такому колективі. Точно знаю що буду з роботою завтра в що по зарплаті все буде ок, не кинуть на гроші як буває у інших роботодавців.

Негативні сторони компанії

Щодо недоліків, то вони є як крізь, але вони не суттєві за всього позитивного що є тут.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 3/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги