Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Перегляди: 917
Усього відгуків: 1
Опис діяльності:
Производство алмазного инструмента
Автор(-ка): Сергій Євдокименко (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: менеджер з продажу
Дата співбесіди: Листопад 2016 г.

Позитивні сторони компанії

Офіс розташовано у зручному місці, знайти легко, добиратись просто.

Негативні сторони компанії

У листопаді 2016 побачив вакансію "менеджер зі збуту" з володінням німецькою. Відіслав своє резюме, в той же день отримав запрошення на співбесіду. Начальник відділу зустріла на вході і ми разом пройшли до директора. Розмова тривала хвилин 30, оскільки в мене є досвід у продажах саме алмазного інструменту і німецькою я володію на високому рівні, мені було сказано, що з імовірністю 90% вони мене візьмуть, просто треба тиждень почекати, хочуть подивитись ще кандидатів. Домовились, що зателефонують мені у середу, а до понеділка їм терміново треба зробити невеликий переклад інструкції на німецьку. Вихідні я витратив на цей переклад і відправив його, як просили, у понеділок. У середу мені ніхто не подзвонив. Зателефонувавши у четвер я дізнався, що беруть іншого кандидата. Без пояснення причин. Стандартна відмовка - "ми збережемо ваше резюме і можливо зв'яжемося з вами за пару місяців, якщо обраний кандидат нам не підійде". Було неприємно, що надурили, але перегорнув цю сторінку і шукав роботу далі. А у лютому 2017 несподіваний дзвінок: чи не могли б ви підійти ще раз до нас? Виявляється той обраний кандидат і не збирався у них працювати, а чекав візи і виїхав до Німеччини. Бігти до них, як цуценятко, бажання в той же день не було, а директор їх зайнятий, домовились зідзвонитись на наступному тижні у понеділок. У понеділок, звісно, ніхто не зателефонував. А коли я сам подзвонив начальниці відділу збуту, вона сказала, що вакансія вже неактуальна (хоча на сайті rabota.ua вона на той момент висіла). Ось таким чудернацьким способом набирають персонал у цій "конторі".