Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Відгук про роботодавця «Волонтерська сотня, БО» Добавлен: 05.08.15 11:35

Основна назва: Волонтерська сотня, БО
Інші назви: Благодійний Фонд «Волонтерська Сотня».
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 063-923-49-00, 063-365-66-91, 067-473-33-20
Адреса: Україна, м. Київ, Вул. Мильчакова 8, офис 7
Рейтинг компанії:
  • Рейтинг 3,00/5,0

Перегляди: 241
Усього відгуків: 5
Опис діяльності:
Збір фінансових, матеріальних та інших засобів начебто для надання допомоги та підтримки нужденним і хворим дітям, дітям з обмеженими можливостями здоров’я, учасникам АТО, тощо. Компанія є двійником благодійної організації "Волонтерська Сотня, Україна - Світ" і жодного відношення до неї немає.
Автор(-ка): Анна (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Секретар, офіс-менеджер
Дата співбесіди: Липень 2015 г.
Корисність відгуку: 13 - 1 = +12
Всього коментарів: 14

Позитивні сторони компанії

Офіс знаходиться поряд з ст. метро Лівобережна

Негативні сторони компанії

На співбесіді мені розказали про вакансію Офіс-менеджера. Дівчина Вікторія, запевнила, що в обов'язки входить робота з пк, принтер, організація роботи офісу, тощо. Так, як компанія займається "збором коштів" потрібно буде звітувати перед меценатами на що і куди були витрачені гроші. З її слів офіс-менеджер веде документацію для звітів і не займається пошуком нових "меценатів". Зарплата перший місяць 3000, другий 3500-4500 (це ставка + % від перерахованих коштів). Відразу ж запропонувала прийти на стажування, так як у них одне вакантне місце.
Насправді ж, це такий собі call-центр, де вам дають в руки мобільний телефон, "Жовті сторінки" з номерами телефонів, папку з набором фраз типу "ПРАВИЛЬНИЙ СПИЧ" і все. Ви займаєтеся тим, що "клянчите гроші" у всіх. Кімната розміром 5 на 5, де одночасно знаходиться близько 20 людей з телефонами і невпинно телефонують.
При зверненні до офіційної організації "Волонтерська Сотня, Україна - Світ", мене запевнили, що жодного відношення до них не мають. А кошти повинні перераховуватися виключно на рахунок людини, що потребує допомоги без будь-яких посередників у вигляді організацій.