Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Перегляди: 326
Усього відгуків: 64
Опис діяльності:
Диллеры 3G интернета
Автор(-ка): Олександр Ніколаєв (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Менеджер з продажу
Дата співбесіди: Грудень 2014 г.
Корисність відгуку: 1 - 2 = -1
Всього коментарів: 3

Позитивні сторони компанії

Взагалі жодних!!!

Негативні сторони компанії

Розпочну з початку! Після того як відправив резюме та написав анкуту на сайті я зателефонував за номером і мені сказали , що передзонять, через 15 хвилин мені передзвонила жінка та розпочала розмову. РОзмова була дуже дивна, на мої запитання жінка ледве відповідала, напиклад коли я запитав про робочий тиждень вона відповіла , що 5 днів, хоча я читав на сайті що 6, але вона вперто твердила , що 5, а вже через 10 хв сказала , що всетаки 6... Також про офіційне оформлення , сказала що оформлять тьльки в березні (а виходити на роботу я мав у січні), сказала , що це їхні проблеми, а саме головне , вона захотіла зустрітись особисто та запросила мене, але після того як я сказав , що це добре бо сам хочу поглянути на офіс мені сказали , що в офісі не можна бо там всі працюють і заросила в кафе, це дуже дивно!.На слідуючий день я прийшов у зазначений час, нікого не було , я зателефонував але ніхто не підняв та не передзвонив, . Ось так , вирішувати вам, але я зробив для себе висновки!!!