Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Відгук про роботодавця «ТОВ КБ "Дельта Банк"» Добавлен: 30.10.14 15:47

Основна назва: ТОВ КБ "Дельта Банк"
Адреса: Україна, м. Ровно
Рейтинг компанії:
  • Рейтинг 2,41/5,0

Перегляди: 248
Усього відгуків: 97
Опис діяльності:
Потребительское Кредитование
Автор(-ка): Вікторія (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2014 г.
Корисність відгуку: 2 - 0 = +2
Всього коментарів: 2

Позитивні сторони компанії

НЕМАЄ та й бути не може

Негативні сторони компанії

ДЕЛЬТА для мене є була і буде БАНКРУТОМ!
На початку свого становлення в м. Рівному ДЕЛЬТА організовувала так звані "пілотні" проекти. Схема стандартна:
1) набирають групу студентів які шукають роботу
2) тижні зо два вішають їм про шалені перспективи роботи в чудовому банку
3) організовують зустріч з менеджером який навчить вас імітувати зацікавленість в тому що розповідає клієнт з ІТ- шниками, які взагалі вас за людей не мають, але навчать вас найбільш корисному і цікавому (що таке мережевий адаптер ))))))
4) чемно натякають на те, що якщо ви приведете кілька своїх родичів які покладуть до них на депозит від 2000 гривень то ваші шанси не вилетіи з групи (а отже працевлаштуватись) значно зростуть!!!
5) ведуча цього свого дійства - керівник групи- "красуня" НЕЛЯ із густим волоссям НА НОГАХ щодня перепитувала чи бува не привели ми чергу із бажаючих покласти в них гроші на депозит, а коли під кінець "навчання" виявилось, що жоден з нас користі їм не принесе ДЕЛЬТА згорнула свій пілотний проект. Ось такий "перспективний" банк.
До речі, за 8 років свого існування в м. Рівне Дельта змогла відкрити аж цілих ....1 (ОДНЕ) відділення. Оце ріст, оце розвиток так років через 20 і ще один маштабний пілотний проект розроблять! Удачі вам УРОДИ !!!!!!!!