Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

• Рейтинг 3,43/5,0

Перегляди: 122
Усього відгуків: 332
Опис діяльності:
Компания «Цитрус» — первая украинская специализированная сеть магазинов гаджетов и аксессуаров. Компания создана в 2000 году. Сегодня «Цитрус» представлен более 50 магазинами в городах и областных центрах Украины: Киеве, Харькове, Днепре, Одессе, Запорожье, Кривом Роге, Николаеве, Виннице, Измаиле, Черноморске и Краматорске, а также интернет-магазином www.citrus.ua, пунктами проката персонального транспорта и сервисными центрами.
Автор(-ка): Іван Адмін (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Адміністратор
Дата початку роботи: Лютий 2024 г.
Дата звільнення: Лютий 2024 г.

Позитивні сторони компанії

Якщо є любов до цифрової техніки можна піти на посаду продавця і ознайомитися з нею
Вище по кар'єрі краще не лізти
Продавці навіть не мають бажання розвивати кар'єру у мережі

Негативні сторони компанії

Отзыв в очереди на публикацию. Проходив стажування у Львові на тт.Під Дубом 7Б На посаду адміністратора Загальний досвід у сфері близько 8 років На керуючій посаді 2 роки Старший продавець/керуючий малим магазином з мобільною технікою На посаді адміністратора потрібно робити все Від вантажних робіт, прийому товару до десятків переміщень і касової роботи, кредити, десятки груп у телеграмі, і Тони-Тони макулатури(про навколишнє середовище, точно не думають) і зверху тебе «люблять» за усіляку дрібницю, а правил там тисячі Просто, щоб ви зрозуміли у цій метушні неможливо відстежувати показники нормально, навчати продавців, стажувати нових Просто шукають раба за середню зарплату Львові, щоб не наймати більше персоналу і не витрачати бюджет Чому погодився на такі умови? Хотів себе спробувати у великій національній мережі Продавців на тт недостатньо усі працюють цілими днями, ходять змучені і вигорівші Стажування тривало 21 день Це нормально(нова мережа, відповідальна посада) Але сам процес жахливий!!! Близько 8 днів потрібно просто сидіти і читати тони тексту Всім на тебе всерівно, просто читай Інформації багато і це теж нормально, але вони звичні речі поназивали своїми іменами Наприклад: замість етапу «виявлення потреби» вирішили назвати етап «Відчуй» І таке на кожному кроці Якщо цю інформацію просто розповісти, або показати відразу це б займало у 10 разів менше часу Але нагадую, усім на тебе всерівно у цій безкінечній метушні Спочатку у мене було бажання і я приділяв навчанню багато часу Але з кожним днем я помічав все більше і більше недостатків, як на даній вакансії так і в цілій мережі І з часом прийшло усвідомлення, що це не посада адміністратора, а посада «затички» коли хтось з персоналу не вийшов на роботу З дня так 14 вирішив собі плюнути і просто дивитися, що відбувається навколо Пройду то пройду Ні то Ні Вже навіть нічого не вчив Одним словом категорично не рекомендую йти на дану позицію у компанії Це рабство Продавцем коли на 90% сформований на тт штат можна пробувати Товар вивчити можливість є, але продавати ніхто не навчить, бо самі не вміють

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 3/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 2/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги