Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

• Рейтинг 1,40/5,0

Перегляди: 140
Усього відгуків: 1
Опис діяльності:
Компанія займається пошиттям власного бренду одягу.
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2022 г.
Стартова зарплата: $280
Фінальна зарплата: $300

Позитивні сторони компанії

Нема

Негативні сторони компанії

Попрацювавши в компанії Seven Mountains( вона ж Укрбрендпошив вона же Bespoke) 10 місяців, я зрозумів що якість товару взагалі НЕ ВІДПОВІДАЄ ТІЙ ЯКОСТІ, ПРО ЯКУ ЗАЯВЛЯЄ ВИРОБНИК, а саме:
1. SM взагалі не мають власного виробництва!
2. Кепки вони замовляють в іншій компанії! Усі «Логотипи» також! Але це все квіточки порівняно з тим, як до своїх колег відноситься Сірош Інна, виконуюча обов’язки директора Сивецкого Сергія.

Про професіональну єтику і годі казати. Інна дозволяє собі використовувати нецензурну лексику в бік своїх колег , виштовхувати із кабінету та рвати особисті речі: сумки, куртку і т.д, затримувати зарплату тільки через те, що я не вийшов у свій вихідний день працювати та робити все тільки так, як хоче саме ця дівчина.

08.11.2022 я прийшовши на роботу але виявилось що я вже звільнений 🤷‍♂️ Зазделегідь мене ніхто про це не попередив. Звернувшись до керівництва цієї компанії з проханням виплатити мені мою заробітню плату, Інна почала силою виштовхувати мене з кабінету і при цьому матюкатись. Я встиг це зняти на відео не зважаючи на те, що все відбувалось в присутності мого вже колишнього колеги. Інна зіпсувала мої особисті речі і відмовилась виплачувати ЗП!

Ось таке ставлення до колег своєї компанії. А ще за декілька днів вона також звільнила ще одного співробітника який працював на віддаленій роботі, почала його шантажувати мотивуючи це тим, що спершу він ПОВИНЕН навчити усім робочим моментам нового працівника, а вже після отримає гроші. Скрін переписки розуміється у мене є.

Директор Сивецкій Сергій знає по все що відбувається, але він взагалі ніяким чином, на жаль, ці питання не вирішує!

І це зовсім маленька частинка того, що я можу Вам розповісти про «Бренд» Seven Mountains. Рекомендую вам 100 разів подумати перед тим, як починати співпрацю з даною компанією. А саме я вважаю, що «лідеру » цього бренду тут також місце бути.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 3/5
Соціальний пакет та пільги