Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Перегляди: 125
Усього відгуків: 1
Опис діяльності:
Шіарашкіна кантора і хамство
Автор(-ка): RokoBit Sharashka (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Раб
Дата початку роботи: Січень 2022 г.
Дата звільнення: Лютий 2022 г.
Стартова зарплата: $20
Фінальна зарплата: $19

Позитивні сторони компанії

Хамство і шарашка

Негативні сторони компанії

Шарашка RokoBit Львів

Хочу розповісти про компанію RokoBit що у Львові. Також це друге ім'я, було IT Cristal Львів. Перейминувалися бо на попереднє ім'я шарашки вюди понаписували погані відгуки і сюди не хотіли йти більше. Надзвичайно рабська кантора. Сексизм до хлопців зашкалює. Така собі Таня родичка Ігора власника компанії. На любий пчих біжить жалітися Ігору. В Ігора хамський характер і він починає вам влаштовувати скандали. Таке враження ніби ви не знати що робите. Банально ви могли запитатися щось в Тані. Все зразу агресивні наради з боку Ігора гарантовані. Таке терпіти буде важко і правда ви скоро захочете піти звідти.

Але біда найбільша в тому що до вас дуже зле ставляться тутешні розробники. Переважно набирають сюди студентів і якщо ви старші вас будуть вони гнобити. Я працював з таким собі Нікітою то він мав нараз кілька проектів. І відповідно не встигав нічого. І щоб прогалини закрити скидав все на мене. От щось не встигає каже мені щось переробити бо буцімто бракує чогось. Врезультаті до тебе підходить Ігор і каже чого то ти не встигаєш. Я пояснюю що давно зробив свою частину і отримав доробку зараз. Врезультаті таке дуже часто повторювалось і в мене забрали проект і дали такому собі Ігору. Який як міг старався щоб мене вигнали. Ігор дуже часто бігав до Тані і набріхував на мене. Що призводило до конфліктів з Ігором начальником. Ігор вловив суть компанії не обісреш не виживиш. Після цього і так гамнокодського проекту мене перекинули на старезний проект. І так проекти що тут давали вже написані їхніми розробниками. А ви маєте тільки щось дописувати. То крім того вам дають все що не хочуть робити тутешні прогамісти. А найгірше то це те що код проектів дуже поганий і на вас накидують всі баги. А потім врезультаті кажуть що це ви так погано написали і що це все винні ви.

Ще дуже полюбляє начальство новачків по часу роботи в компанії перекидати на тутешніх хамів. Ну ясно що тут самі хами адже начальство саме таке. Такий собі Роман дозволяв ображати як тільки прийшов. Його чомусь робили для всіх нових в компанії начальником. А він цим користався і давав роботу яку не хоче робити новачкам. Врезультаті це були жахливі проекти із керівником тупаком. Який сам нічого не знає то ще хамит.
В такій обстановці ви не зможете довго протриматися адже це морально не можливо. Найгірше так це те що вас обісруть на інших фірмах. Адже Ігор співпрацює зі всім Львовом. Потім не реально роботу знайти. А якщо знаходите то гамняну бо вас обісрали вже. Не раджу сюди йти адже вам спортять репутацію.

Крім того всякі Нікіти мають зовсім інші ім'я. Це робиться для того щоб вразі чого їх не зачіпали. Вони приїхали хто зна звідки. Врезультаті ви не законно тут пропрацюєте короткий час і забудете те що знали.

Роман фронтешик імбацил взагалі собі дозволяв хамство. Таке враження ніби він якась мавпа. Тупість і хамство це його кредо. Міг набрати соку в рот і йти попри вас і плювати ним. Причому приходив хворий на Ковід і всіх заражав. Ігор брехун собі ходив попри вас і пчихав спеціально аби заразити. Таня собі таке саме позволяла. А потім ходила рада. Таке враження не люди а якісь макаки. Головне роками там працюють а усі нові на місяць чи трохи більше залишаються. Та бо найгірші роботи дають новачкам а самі гамнокодять.

Ще там є месна знаменитість Ігор наркоман. Собі полюбляє курнути чогось і на весельке працювати. Щось понамучує а потім каже що це ти погано щось зробив на старезному гамнокодському проекті. З ним говорити не реально. Напостой літає в хмарах і може тижнями не виходити на зв'язок. Рабська та пекельна кантора. З якої підеш то ще роботу важко знайти.

Ще крім того ти не мав права виходити на обід чи в туалет. Зразу Ігор начальник ходив і хамив чого то ти ходиш. Ти міг вийти на обід і говорити по телефону так зразу тутешні знайомі Тані за тобою йшли і слухали. Ну ідіоти перепрошую :)

Роман фронтенщик без досвіду працював на проектах. Проходив курси паралельно але його ставили по тій технології керівником а вас джуніком вважали. Незнаю хто він такий там але то жах. Вам чогось нового там не давали роботи. Лише старі проекти і все доробляти за тутешніми джуніками керівниками.

І на останок. Таке як оплачувана відпустка там не діє. Вам скажуть що оплачують її. Але коли ви прийдете з відпустки дадуть дуже поганий проект де не реально його роботи. Врезультаті ці гроші за відпустку спишуть.

Підсумуємо: гамнокод, непривітність, хамство, обсирання, низька зарплатня, без відпустки оплачуваної, не офіційно, не реально роботу знайти потім.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії