Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

• Рейтинг 3,63/5,0

Перегляди: 205
Усього відгуків: 24
Опис діяльності:
Специализируется на сопровождении бизнес-проектов по направлению рекламно-информационной деятельности и исследовании рынка.
Автор(-ка): Надія Анатоліївна (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Січень 2016 г.
Стартова зарплата: $150
Поточна зарплата: $700

Позитивні сторони компанії

Я не розумію людей, які пишуть негатив про франчайзинговий бізнес, які в тому взагалі нічого не розуміють, це рівносильно щоб звичайний бізнесмен у , якого не вийшло розкрутити магазин або ресторан, писав відгук, що не робіть бізнес бо можна стати банкротом!!! Якщо хтось не хоче співпрацювати з Тієнс, це його особисте , і хай іде працювати в інших професіях у наймі, хтось також має бути офіціантом, лікарем, вчителем, сантехніком......
Цей бізнес не панацея і всі там не будуть, щоб займатись цією справою треба мати щире бажання допомагати людям, працювати на результат, мати цілі, які хочеться швидше реалізувати, відповідальність, лідерські якості, які можна як мати від природи так і здобути в процесі навчання.
Люди думайте своєю головою , а не невдачами інших, вірте свому серцю і офіційній інформації.
Я особисто за 3 роки дуже задоволена, що зробила правильний вибір і почала розвивати власну справу з компанією Тієнс.. Відпочиваю в Єгипті, Турції, Болгарії, Китаї, за останній рік 63000грн тільки премій. А до зустрічі з компанією мала власний салон краси, манікюрний зал і була майстром манікюру, навчала дівчат манікюрній справі і на відпочинки не було часу щей була в постійному мінусі, так як традиційний бізнес потребує постійних інвестицій і немає підтримки, допомоги та порадників. А тут я розвиваюсь в команді надійних друзів та партнерів. Бажаєте запитати телефонуйте 0502078220
І запам'ятайте мошенніків, піраміди і т.д не нагороджують премією Людина року 2016 в Україні за розвиток малого та середнього бізнесу та збереження здоров'я нації!!! Думайте своєю головою, а не ведіться на поради невдах, які лінуються навіть перевірити якість даного бренду.
Я завжди говорю лише за те, що на собі перевірила, і коли впевнена на 100%

Негативні сторони компанії

Потрібно працювати і відповідально відноситись до свого розвитку

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 5/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії