Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

• Рейтинг 2,69/5,0

Перегляди: 2166
Усього відгуків: 316
Опис діяльності:
Интернет-магазин бытовой электроники и компьютерной техники. Средства связи. Проекторы и экраны. Аксессуары
Автор(-ка): Dan Lee (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Продавець-консультант
Дата співбесіди: Серпень 2019 г.

Позитивні сторони компанії

Не виявлено.

Негативні сторони компанії

Спочатку подавав анкету в один магазин і надсилали її протягом 5 днів у головний офіс (Дніпро). На вихідних зателефонували, сказали підійти вранці і направлять в в офіс на оформлення. Прийшов вранці з документами, а мені сказали, що "на жаль в саме цьому магазині вже вакансій немає, вони будуть шукати іншу точку". Я сама запропонував іншу точку і вони сказали, що там якраз є вільна вакансія. В магазині я чекав приблизно 15-20 хв, щоб вони зателефонували до офісу і спитали на котру годину сьогодні підійти.
В кінці-кінців вони сказали, що підійдіть завтра в офіс (хоча казали щоб я у понеділок підійшов вже з документами) і мене там зустрінуть.
Офіса як такого немає, є приміщення де оформляють на роботу з багатьох компаній і співробітників мала кількість.
Наступного дня коли я з гори-навпіл знайшов офіс (просив допомоги у охоронця іншого офісу), хоча мене мали б зустріти співробітники компанії.
Підійнявся на 2 поверх і я там вже був не один, ми чекали приблизно 25 хвилин, хоча час коли нас мали прийняти - 11:00, а не 11:20.
Пізніше, коли до нас вийшли, спочатку почали приймати ті хто на тренінг, а далі тих хто на працевлаштування, що зайняло ще приблизно 20 хвилин.
Далі нас відправили до іншого корпусу де ми чекали на головного з відділу кадрів, який вирішив не прийти (очікування зайняло ще 15-20 хвилин).
Далі нас почали інші співробітники "офісу" по-одному розпитувати, чому саме ця компанія, чому саме цей магазин, де працювали і т.д.
Найбільше, що нас здивувало, це те, що нам сказали "Якщо ви не сподобаєтеся директору точки Алло, ви можете вибрати іншу точку."
Далі розписалися в "листі знайомства", хоча мали б розписатися голова відділу кадрів та безпеки. Мало того, що розписалась людина котра не має відношення до цього, так ще й не всі підписи зробили, як виявилось пізніше.
Цього ж дня, нас відправили до наших торговельних точок і сказали, щоб нас там оформили, хоча в офісі мають оформляти нас.
Коли ми прийшли до магазину, у нас запитали чому не всі підписи та чому документи залишились у нас (разом із копіями).
В кінці-кінців, сказали, що зателефонують, коли виходити на роботу. З того моменту пройшов майже тиждень і ні одно дзвінка.
Також, при оформленні на роботу, ніхто з співробітників, включаючи директора точки, не знають скільки наборів форми видають та скільки це коштує.
Якщо у вас є можливість працевлаштовуватися в інше місце де ви знаєте, що будете отримувати точно мінімалку та премію, краще йдіть туди.
Працевлаштовуватися в АЛЛО - гнила справа.
Як сказав знайомий, мінімалка коливається від 4000 до 6000 грн.
Тобто, за перший місяць, ви не зможете заробити навіть і 4000, оскільки форма (1 футболка) коштує 500 грн.