Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Мирошниченко О.О. ФОП

Телефони: +380999088710
Країна: Україна
Регіон роботи: Львів
Перегляди: 224
Опис діяльності:
Вітаю всіх! Хочу поділитися своїм досвідом з приводу вакансії "Менеджер чату (підтримка). Мирошниченко О.О. ФОП. Львів.". Пишуть, що робота у центрі/біля центру. Потім кажуть, що цей офіс, виявляється, на вул. Сахарова, але "це район центра". А, виявляється, кілька зупинок від с. Сокільники. Відправила резюме, мені подзвонили з іншого номера, невказаного у вакансії. Сказали, що займаються конвертуванням валюти в крипту, повідомили, що відправлять контакти. Відправили контакти вже з третього номера і попросили на співбесіду принести документи, які посвідчували би мою особу. А на моє прохання відправити сайт чи соцсторінку компанії, мені відправили сайт про те як стати вебкам-моделлю (ще й на росіянській).😅 Де крипта, а де вебкам-модделінг. Мені було незрозуміло чим точно займається компанія, я відмовила. Мені передзвонили, і, коли я сказала, що в мене появилася інша цікавіша пропозиція (дай, Боже), на мене намагалися чинити тиск... Грошима! Питаючи що за пропозиція і чи мені запропонують на ній від 1000 доларів доходу (хоч у вакансії вказували дещо менші суми)🙃... Якось мутненько, не рекомендую.

Відгуки про компанію «Мирошниченко О.О. ФОП» Усього: 1