Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Відгук про роботодавця «Льонокомбінат GOLDI» Добавлен: 21.01.17 20:40

Основна назва: Льонокомбінат GOLDI
Інші назви: ТОВ "Т-Стиль"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт:
Телефони: +38 (067) 557-20-36, +38 (067) 380-41-11
Ел. пошта: [email protected]
Адреса: Україна, м. Київ, ул. Ковпака 26 ТРЦ "Екватор"
Рейтинг компанії:
  • Рейтинг 4,05/5,0

Перегляди: 350
Усього відгуків: 114
Опис діяльності:
"Рівненський льонокомбінат" є найбільшим виробником трикотажних виробів в Україні. У магазині пропонують зручний і сучасний одяг для чоловіків, жінок і дітей. Постійне поповнення товару. Особливістю виробника є пошиття речей з використанням патріотичних принтів. Привітний персонал та якісний сервіс. Магазин "Goldi" - це демократичні ціни на всі вироби вітчизняної продукції.
Автор(-ка): Андрей (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: продавец - консультант, адміністратор
Дата початку роботи: Березень 2016 г.
Дата звільнення: Вересень 2016 г.
Стартова зарплата: $1058
Фінальна зарплата: $3500
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1

Позитивні сторони компанії

Дуже приємний, і добрий колектив. Ті люди які роблять цю роботу кращою.

Негативні сторони компанії

Все окрім колектива то є негативно. Яна зам директора, груба і не вихована дівчина якій 25 років а ставить з себе принцесу. Якщо їй щось не подобається в кращому випадку штрафує ( -500 грн від зарплати), може навіть звільнити. Якщо хтось краде речі то за них вираховують з вашої зарплати, бувають не достачі по 5000 грн і більше.
Ця робота не коштує тих сил та нервів, за їх скупу зарплату. Ще й зарплату дають частину мінімальну а все інше відсилають з машиною яка товар везе, а потім сиди і чекай коли вона приїде і не факт що не забули передати. Я не рекомендую цю контору нічого хорошого окрім знайомства з колегами ви не знайдете.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 5/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 2/5
Соціальний пакет та пільги