Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Відгук про роботодавця «Клиника Ульяны Лущик, Клiнiка Уляни Лущик, Клиника Здоровых Сосудов» Добавлен: 25.09.14 20:03

Основна назва: Клиника Ульяны Лущик, Клiнiка Уляни Лущик, Клиника Здоровых Сосудов
Інші назви: Клиника здоровых сосудов, Ульяна Лущик,
  • Рейтинг 1,15/5,0

Перегляди: 288
Усього відгуків: 20
Опис діяльності:
Клініка Уляни Лущик* - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я. Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні. Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригигування психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з впровадженням передових медичних технологій і власних розробок. Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально... »
Автор(-ка): Анна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2014 г.
Корисність відгуку: 1 - 0 = +1
Всього коментарів: 1
Однакова IP адреса! Можливо, цей автор вже залишав відгуки про цю компанію.

Позитивні сторони компанії

--------------

Негативні сторони компанії

Ну, що я говорила? Вже почали ходити люди до уляни по зарплату, але ж то все безтолку. Доцю Іванну в ПРИВАТБАНКУ подали в розшук і завели судову справу. Наклали арешт на її квартиру. Пішла просрочка по виплатам кредитів, які лущик нахапала. ЦІкаво чого мовчить власник, там заборгованість перевищує 700 тис. грн, вона його кине так само як і нас, треба йому це донести.
Чим бізнес-банкротерша уляна зараз не займається, і банери розміщує, і смс розсилає пацієнтам із акціями, глухо - ніхто не ведеться на її пусті теревені.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
Соціальний пакет та пільги
Перспективи роботи в компанії